Hizmet Şartları

Tanımlar

“Para Kazandıran İş Fikirleri” : Her sektörünün güçlü nasıl yapılır arama motorudur.

“Hizmetler” : Para Kazandıran İş Fikirleri tarafından üretilen her türlü yazılım uygulamaları, fiziksel reklam materyalleri.

Temel Şartlar

Hizmetlerimizi kullanmanız, sizin ve Para Kazandıran İş Fikirleri arasındaki işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetlerimizi kullanımınız boyunca da bu şartlara(zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hali dahil) bağlı kalacağınız anlamına gelir.

Hizmetlerimiz, YASAL DAYANAK çerçevesinde olup;
– Üyelik sistemi bulunmamaktadır,
– Yazılarımızda  herhangi bir kayıt yada başvuru alınmamaktadır,

Hizmetlerimiz, günden güne yeni ek uygulamalar ile gelişecektir. Her bir yeni ek uygulama için ek şartlar uygulanabilir. Ek şartlar, yeni ek uygulama ile birlikte size bildirilir ve bu ek şartları kabul ederek yeni uygulamayı kullanmanız halinde, sizinle yaptığımız bu sözleşmenin bir parçası olur.

Hizmetlerimizi kullanımınızdan ve hizmetlerimize sağladığınız içerikten siz sorumlusunuz. Sağladığınız içerik, diğer Para Kazandıran İş Fikirleri kullanıcıları, internet siteleri ve arama motorları tarafından erişilebilir. Dolayısıyla bilinmesini istemediğiniz veya doğru olmayan içeriği Para Kazandıran İş Fikirleri göndermeyin.

Hizmetlerimiz, Para Kazandıran İş Fikirleri ait olmayan içerik görüntülemektedir. Para Kazandıran İş Fikirleri bu içeriklerin doğruluğunu, güvenirliğini garanti etmez, bu içeriklerin sorumluluğu ilgili içeriği kullanıma sunan gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuzdur.

Para Kazandıran İş Fikirleri Hizmetlerinden bazıları reklam yoluyla desteklenecektir. Dolayısıyla Hizmetlerimizdeki içeriklerde reklamların yayınlanmasını kabul etmektesiniz.

Para Kazandıran İş Fikirleri hizmet şartlarına uymamanız, yasalara aykırı davranmanız veya şuan için öngöremediğimiz herhangi bir olumsuz durumun oluşması halinde size hizmet vermeyi durdurabiliriz.

Gizlilik

Hizmetlerimizi kullanma sürecinizdeki topladığımız bilgiler ve sağladığınız içerikler Para Kazandıran İş Fikirleri Gizlilik Sözleşmesine tabidir. Hizmetlerimizi kullanarak Para Kazandıran İş Fikirleri Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimizdeki Değişiklikler

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Kullanımımızdaki hizmetlere ek işlevler ekleyebileceğimiz gibi var olan işlevleri de değiştirebilir veya tamamen kullanımdan kaldırabiliriz.

Bildirimler

Hizmetlerimizi kullanımınız esnasında, size duyuru veya bilgilendirme iletileri gönderebiliriz.

Hizmet Şartlarımızdaki Değişiklikler

Hizmet şartlarımız, Para Kazandıran İş Fikirleri gelişmesiyle birlikte değişebilecektir. Bu şartların son halini, bu sayfada görüntüleyebilirsiniz. Bu şartlardaki değişiklikleri; garanti etmemekle birlikte size, ilişkili mail adresinize yada Para Kazandıran İş Fikirleri mesaj kutunuza iletebiliriz. Her durumda hizmetleri kullanımınız işbu Para Kazandıran İş Fikirleri Hizmet Şartlarının vePara Kazandıran İş Fikirleri Gizlilik Sözleşmesinin son halini kabul ettiğiniz anlamı taşıyacaktır. Bu yüzden zaman zaman Hizmet Şartlarımızın ve Gizlilik Sözleşmemizin güncel halini kontrol etmenizi öneririz.